top of page

​İngilizce Dünyasına Hoş Geldiniz

EnglishVerse360

İngilizce Kursu & Yılı Boyu Haftalık Konuşma Kulübü

Birlikte İngilizce Cümle Kurmaya, İngilizce Düşünme Mantığını Anlamaya
& Özgüvenle Konuşmaya başlayacağız.

Tek seferlik ödeme, Kursa sınırsız erişim, Gamel Hoca ile haftalık canlı dersler/toplantılar & Mobil uygulamada kursa erişim

A.Thumbnails [YouTube] (1).png

İngilizce Düşün, Özgüvenle Konuş

İngilizce öğrenmenin en etkili, bütünsel ve eğlenceli yolu

Tüm İngilizce becerilerinde bu sistemle uzmanlaşın

 • books
 • headphones
 • writing
 • sheet
 • project-management
download.png
infinity.png

Kursa Sınırsız Erişim

customer-service.png

Topluluk & 

Destek

conversation.png

 Haftalık ZOOM

toplantılar

Kurs istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve öğrenme tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayan yapılandırılmış bu kurs ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor ve dili mümkün olan en verimli şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz.

EV360 Demo Dersi

Bu kurs hakkında bilmeniz gereken her şey.

Demo dersinin tadını çıkarın ve öğrenin; daha sonra bir karar verebilirsiniz.
EnglishVerse360 DEMO Dersi | Kurs İçeriği & Sistem Tanıtımı

Mobil Uygulama Web Öğrenci Portalı ile

En iyi İngilizce öğrenme deneyimini yaşayın

A_edited.png

Sınırsız Erişim & Üyelik

Tek Seferlik Ödeme, Kursa Sınırsız Erişim & Üyelik

EnglishVerse360 Üyesi olarak ayda bir Gamel Hoca'nın Canlı gramer derslerine katılabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Rehberlik & Destek

Gamel Hoca’nın takip, destek, soru-cevap oturumları. EnglishVerse360 ekibinin takibi, Haftalık ders planı, Ödev kontrolleri

Gamel Hoca ile Aylık Canlı Toplantılar

EnglishVerse360 Ekibinin Desteği

WhatsApp Image 2023-10-23 at 11.41.46 AM.jpeg

Tüm becerileri öğreneceksiniz

Kurs, konuşulan İngilizceyi anlamak ve akıcı bir şekilde konuşmak için gereken tüm İngilizce becerilerinde uzmanlaşmanıza adım adım yol gösterecektir.

Reading

Listening

Speaking 

Writing 

Program Özeti

1️⃣ Englishverse360 İngilizce Kursu & Yılı Boyu Haftalık Konuşma Kulübü:

İngilizcesi başlangıç ve orta seviye olanlara uygun sınırsız erişimli bir kurstur.

İngilizcenizi A1 seviyesinden B2 seviyesine çıkarmak & Tüm becerileri (dinleme, okuma, yazma, konuşma, kelime & dilbilgisi) bütünsel olarak geliştirmek için ihtiyacınız olan ders videoları, İngilizce çalışma kılavuzu, e-kitaplar ve alıştırmaları içeren tüm kaynakları sunuyoruz.

Birlikte ingilizce cümle kurmayı, ingilizce düşünce mantığını ve özgüvenle konuşmayı öğreneceğiz.

- Kursa mobil uygulama ve web sitesinden Sınırsız Erişim
- Ödev kontrolü desteği

2️⃣ Haftalık Canlı Dersler: 2024 yılı boyunca her hafta Gamel Hoca ile 1 saatlik canlı ders

- Dersler ZOOM platformunda
- Konu anlatımlı ders, yazma, okuma, konuşma pratiği & soru cevap

3️⃣ Tek Seferlik Ödeme [Kursa Sınırsız Erişim ve 1 Yıllık Canlı Ders Üyeliği]

Toplam Program Ücreti: 2.000TL (Tekrarlanan ödeme yok) 

95.png

Öğrencilerimiz Bizi Seviyor
Geri Bildirimler ->

Biz de Onları☺️

"Öğrencilerinize gösterdiğiniz yakınlık ...."

“Gamel hocanın derslerine katılmış ve devam eden bir öğrencisi olarak söylüyorum. İlk defa İngilizce dersinde rahat ve çekinmeden bir ders dönemi yaşadım. Öğrencilerinize gösterdiğiniz yakınlık, onların psikolojik olarak rahat olmalarını sağlıyor ve dersler çok verimli geçiyor. Teşekkürler Gamel Hocam 🙏

A.Thumbnails [YouTube] (2).png

Nazlı 
Student

EnglishVerse360

İngilizce becerilerinizi kolay ve eğlenceli bir şekilde geliştirmeniz için size bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz. EnglishVerse360 Kursumuz dilbilgisinden konuşulan İngilizceyi anlamaya ve konuşmaya kadar dilin tüm becerilerini geliştirmeyi kapsar.

Temel değerlerimiz planlama, motivasyon ve tutarlılık, eşsiz tarafımız ise kurucumuz ve baş öğretmenimiz Gamel Hoca'dır. Anadili İngilizce olan ve 6 aydan kısa bir sürede Türkçeye hakim olan biri olarak, İngilizce kavramlarını açıklayıp, yol haritasını doğru yaklaşımı ile öğrencilerine en kolay ve eğlenceli şekilde sunabilmektedir.

writing.png

Gerçek Hayatta İngilizce

EnglishVerse360, İngilizce düşünme ve cümle yapısını kolaylıkla kavramanıza ve günlük hayatta İngilizce konuşma konusunda özgüven kazanmanıza odaklanır.

Kurs, size dili öğretmek ve onu günlük yaşamınıza uygun hale getirmek için 1000'lerce gerçek hayattan örnek ve senaryo içerir.

project-management.png

Kişiselleştirilmiş Öğrenme Planları

Her öğrencinin kendine özgü öğrenme ihtiyaçları ve tercihleri ​​olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bireysel hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza hitap eden kişiselleştirilmiş öğrenme planları sunuyoruz. Deneyimli EnglishVerse360
öğretmenleri güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyerek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir plan tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaklardır.

write.png

İnteraktif Öğrenme Deneyimi

EnglishVerse360 kursu, sınavlar ve öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayan geniş bir kaynak kitaplığına erişim ile İngilizce becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunar.

headphones.png

İlerleme Takibi

​İngilizce öğrenme yolculuğunuzda başarılı olmanızı istiyoruz. Bu nedenle performansınızı izlemenize ve geliştirilecek alanları belirlemenize olanak tanıyan ilerleme izleme araçları sunuyoruz. İlerlemenizi takip edebilir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak öğretmenlerinizden geri bildirim alabilirsiniz.

customer-service.png

7/24 Destek

Yeni bir dil öğrenmenin zorlayıcı olabileceğini ve bu süreçte sorularınız olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle öğrencilerimize 7/24 destek sunuyoruz. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz; özel destek ekibimiz endişeleriniz konusunda size yardımcı olacaktır.
Ayrıca ayda bir kez Gamel Hoca ile buluşup sorularınızı sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

sheet.png

Uygun Fiyat

İngilizce öğrenmenin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden İngilizce Kursunu bütçenize uygun fiyata sunuyoruz. Ayrıca taksitli ödeme yapmanıza olanak tanıyan esnek ödeme planları da sunuyoruz.

 • EnglishVerse360 kursu kimler için uygundur?
  Kurs Başlangıç - Orta Seviyeler için uygundur. İngilizcenizi A1 seviyesinden B2 seviyesine çıkarmak & Tüm becerileri (dinleme, okuma, yazma, konuşma, kelime & dilbilgisi) bütünsel olarak geliştirmek için ihtiyacınız olan ders videoları, İngilizce çalışma kılavuzu, e-kitaplar, dokümanlar, alıştırmalar ve kütüphane gibi tüm kaynakları sunuyoruz. İleri Seviye için de tekrar etme ve pratik yapma fırsatı sunmaktadır. Kurs, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar İngilizce ders materyalleri içerir. İngilizce'deki tüm temel ve en önemli konuları ve İngilizce'deki 6 becerinin tamamını kapsar. EnglishVerse360: Motivasyonu yüksek, planlı & özenle çalışmaya hazır, İngilizceyi eğlenerek kökten çözmek, özgüvenle konuşmak İsteyenlerden oluşan bir topluluk. Gamel Hoca, 2024 yılı boyunca her hafta 1 saatlık canlı derslerle yolculuk boyunca yanınızda olacak ve mobil uygulama ve web sitesinden kolayca erişebileceğiniz eksiksiz bir İngilizce kütüphanesine erişmenizi sağlayacak. 1. Birlikte ingilizce cümle kurmayı, ingilizce düşünce mantığını ve özgüvenle konuşmayı öğreneceğiz. ​ 2. Dil öğrenmenin yapılandırılmış bir plan, motivasyon ve tutarlılık gerektirdiğine inanıyoruz. ​ 3. Bu nedenle İngilizcemizi geliştirmek, motive olmak ve tutarlı kalmak için yıl boyunca her hafta online canlı derslerimiz var.
 • Kursun içeriği nedir
  Kurs kapsamında ihtiyacınız olan ders videoları, İngilizce çalışma kılavuzu, e-kitaplar, alıştırmalar ve tüm kaynaklara dilediğiniz zaman sınırsız erişebilirsniz Video dersleri, etkileşimli testler, ilgi çekici alıştırmalar, e-kitaplar, dinleme materyalleri ve haftalık olarak yüklenen yeni dersler dahil olmak üzere çeşitli kurs materyalleri sunuyoruz.​​ Kursa mobil uygulamadan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.​ EnglishVerse360 Kurs İçeriği | Kurs Modülleri Module 1 - Sentence Structure | Cümle Yapısı Module 2 - Listening | Dinleme Module 3 - Reading | Okuma Module 4 - Speaking | Konuşma Module 5 - Vocabulary | Kelime Hazinesi Module 6 - Writing | Yazma Module 7 - Grammar | Dilbilgisi Module 8 - Sıfırdan İngilizce | Beginner Level Module 9 - Books & Resources | Kitap & Kaynaklar Module 10 - EV360 | Topluluk ve Canlı Dersler Demo Dersini izleyebilirsiniz. Bu kursta var olan her şeyi tam olarak öğreneceksiniz
 • Tek seferlik mi ödeme yapılıyor yoksa aylık mı?
  Tekrarlanan ödeme YOK. Tek seferlik ödeme. Bu tek seferlik ödeme programına neler dahildir? Kursa Sınırsız Erişim ve 1 Yıllık Canlı Ders Üyelik Gamel Hoca ile Haftalık ZOOM toplantılar,Topluluk & Destek
 • Haftalık ZOOM Buluşmalar [Ne zaman ve neler yapacağız ]
  Ders Günü, işleyişi, Kişi Sayısı Tüm canlı dersler kaydedilir ve öğrenci portalına yüklenir. Dersi kaçırsanız bile daha sonra izleyebilirsiniz. Çarşamba Günleri: 20:00 - 21:00 *değişebilir* Konu Anlatımı & Pratik Dersi.Gamel Hoca size haftanın konusunu anlatacak ve pratik süreci boyunca rehberlik edecek. Size kendinizi ifade etmeniz için rahat ve eğlenceli bir ortam sağlıyorum ve her öğrenciye pratik yapmak, konuşmak ve soru sormak için eşit fırsat ve zaman veriliyor Başlangıç ​​ve Orta seviyelere uygun olup, haftalık canlı toplantılarda katılımcı sayısı önemli değildir ve sınırsızdır
 • Demo/deneme dersi var mı? EVET var
  Örnek Konuşma Kulübü Dersi Kurs Tanıtım Videou Örnek Konu Anlatımı Ders Videosu
 • İade var mı? Bunun benim için uygun olmazsa veya kurstan memnun kalmazsam ne olur?
  Her EnglishVerse360 kursu %100 para iade garantisi var EnglishVerse360'tan memnun değilseniz info@englishverse360.com adresine bir e-posta gönderin; son 14 gün içinde satın aldığınız takdirde %100 para iadesi alırsınız. İadenin şartı da şöyle: Derslerime tam katılıyorsunuz, verdiğim programı uyguluyorsunuz ve ödevleri eksiksiz bir şekilde yapıyorsunuz. Buna rağmen verim alamıyorsanız iade hakkına sahipsiniz.
 • Öğrencilerim bu kurs hakkında ne söylüyor?
  Canlı Dersler

Kayıt olmak için "Kaydol"a tıklayın

bottom of page