top of page
Misyonumuz

EnglishVerse360 olarak kendimizi Türkçe konuşan herkesin mümkün olan en etkili ve eğlenceli şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmaya adadık.

EnglishVerse360 dil öğrenimine bütünsel bir yaklaşım sağlarken tüm İngilizce becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

 

Planlama, motivasyon ve tutarlılık değerlerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Kurucumuz ve baş öğretmenimiz Gamel Hoca, 6 ayda Türkçe'ye hakim olmuş, anadili İngilizce olan bir kişidir. İngilizce öğretmeye benzersiz bir bakış açısı getiriyor ve öğrenme deneyimini herkes için eğlenceli ve erişilebilir kılmaya kendini adamıştır. Ana ingilizce kursumuz EnglishVerse360, ingilizce cümle yapısını kolaylıkla kavramasına, öğrencilerin ingilizce düşünmesine yardımcı olmaya ve ingilizce konuşma konusunda özgüven kazanmaya odaklanmaktadır.

Amacımız

EnglishVerse360 olarak amacımız Türkçe konuşan herkese İngilizce'de etkili iletişim kurma becerisi kazandırmaktır.

 

Dilin sadece bir iletişim aracı olmanın ötesinde, yeni fırsatlara ve deneyimlere açılan bir kapı olduğuna inanıyoruz.

 

Amacımız öğrencilerimizin dil öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak ilgi çekici ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

Hikayemiz

EnglishVerse360, İngilizce öğrenmenin herkes için erişilebilir ve eğlenceli olması gerektiği inancıyla kuruldu.

 

Kurucumuz Gamel Hoca, Türkiye'de İngilizce öğretiminde daha etkili ve ilgi çekici bir yaklaşıma duyulan ihtiyacın farkına vardı.

 

Kısa sürede Türkçeye hakim olmuş, anadili İngilizce olan biri olarak benzersiz bakış açısıyla, Türk insanının eğlenirken ve dile güven kazanırken tüm İngilizce becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak bir öğrenme platformu oluşturmak için yola çıktı.

 

Bugün EnglishVerse360, mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sunmaya kendini adamış, Türkiye'nin önde gelen çevrimiçi İngilizce eğitim platformudur.

Contact
Bize Ulaşın

Kursumuz hakkında sorularınız veya EnglishVerse360 ile ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page