top of page
İngilizce Kursu ve İngilizce Konuşma Kulübü

ENGLISHVERSE360

İngilizcesi başlangıç ve orta seviye olanlara uygun sınırsız erişimli bir kurstur + Aktif bir İngilizce öğrenme topluluğu: Haftalık İngilizce Konuşma Pratik Dersleri.
 

 1. İngilizcenizi A1 seviyesinden B2 seviyesine çıkarmak & Tüm becerileri (dinleme, okuma, yazma, konuşma, kelime & dilbilgisi) bütünsel olarak geliştirmek için ihtiyacınız olan ders videoları, İngilizce çalışma kılavuzu, e-kitaplar ve alıştırmaları içeren tüm kaynakları sunuyoruz.​
  - Hazır ders videolar ve kaynaklar
  Kursa mobil uygulama ve web sitesinden Sınırsız Erişim
   

 2. Haftalık İngilizce Konuşma Pratik Dersleri: 2024 yılı boyunca her hafta Gamel Hoca ile 1 saatlik grup dersi.
  - 2024 yıl boyunca her hafta Gamel Hoca ile
  - 1 saatlik grup ingilizce konuşma pratik dersleri, değerinde
   olan EnglishVerse360 topluluğuna,- Aylık 2,000TL 
  - TEK SEFERLIK ÖDEMEYLE Aralık 2024'e kadar üye olun. 

İngilizce Kursu ve İngilizce Konuşma Kulübü
KURS + TOPLULUK 
 • Önceden kaydedilmiş ders videoları ve ders materyallerinden oluşan iyi yapılandırılmış bir kurs, öğrencilere her temel İngilizce becerisini kapsayan 7 modülle rehberlik edecektir.

 • Tüm becerileri (dinleme, okuma, yazma, konuşma, kelime & dilbilgisi) bütünsel olarak geliştirmek için ihtiyacınız olan ders videoları, İngilizce çalışma kılavuzu, e-kitaplar ve alıştırmaları içeren tüm kaynakları sunuyoruz.​

 • Sınırsız erişim, hem mobil uygulama hem de web sitemiz üzerinden kursa erişim sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde öğrenebilirsiniz.

İngilizce Kursu ve İngilizce Konuşma Kulübü
HAFTALIK BULUŞMALAR
 • Haftalık İngilizce Konuşma Pratik Dersleri: 2024 yılı boyunca her hafta Gamel Hoca ile 1 saatlik grup dersi.

 • Tüm canlı dersler kaydedilir ve öğrenci portalına yüklenir.
  - Dersi kaçırsanız bile daha sonra izleyebilirsiniz.​

 • Başlangıç ​​ve Orta seviyelere uygun olup, canlı toplantılarda katılımcı sayısı haftalık olarak değişkenlik göstermektedir.​

 • Haftalık canlı toplantılarda katılımcı sayısı önemli değildir ve sınırsızdır

 • Konu Anlatımı & Pratik Dersi.Gamel Hoca size haftanın konusunu anlatacak ve pratik süreci boyunca rehberlik edecek.

 • Size kendinizi ifade etmeniz için rahat ve eğlenceli bir ortam sağlıyorum ve her öğrenciye pratik yapmak, konuşmak ve soru sormak için eşit fırsat ve zaman veriliyor

KURSA KAYDOL
DEMO & SİSTEM TANITIMI

Englishverse360: İngilizce Konuşturan Sistem
Kurs hakkında, içeriği, tanıtımı, demo dersi, tüm detaylı bilgi edinmek için bu videoyu izle

İngilizce Kursu ve İngilizce Konuşma Kulübü
KAYDOL [TOPLULUK + KURS] 

TOPLULUK [Haftalık Buluşmalar] 
- 2024 yıl boyunca her hafta Gamel Hoca ile
- 1 saatlik grup ingilizce konuşma pratik dersleri, 

- Aylık 2,000TL değerinde olan EnglishVerse360 topluluğuna,
- TEK SEFERLIK ÖDEMEYLE Aralık 2024'e kadar üye olun. 

KURS [Sınırsız Erişim] 

- Hazır ders videolar & kaynaklar

- Kurs, programa bir bonus ve hediyedir
- Haftalık pratik derslerimiz için ana kaynağımızdır


- Toplam Program Ücreti: 2.000TL


- Tek Seferlik Ödeme (Tekrarlanan ödeme yok)
- Fırsatı Kaçırma: Fiyat 15 Haziran'da 3.000 TL Olacaktır

 • Bu kurs bana uygun mu ve yaş sınırı var mı?
  Bu program kimler için uygundur: Başlangıç ve orta seviye öğrenciler için. İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için. Cümle kurmayı öğrenmek ve özgüven kazanmak isteyen bireyler için. Bu program kimler için uygun değildir: İleri seviye İngilizce konuşan ve ileri düzeyde öğrenim arayan kişiler için. TOEFL, IELTS gibi spesifik sınavları geçmek isteyenler için. Yapılandırılmış sınav hazırlık kursu bekleyen bireyler için. Yaş sınırı nedir: Ders temposu ve karmaşıklığı nedeniyle çocuklar için uygun değildir. Kursun hızına ve içeriğine ayak uydurabilecek yetişkinler için uygundur.
 • Demo ders var mi?- EVET (Kurs hakkında, içeriği, tanıtımı, demo dersi)
  Kurs hakkında, içeriği, tanıtımı, demo dersi, tüm detaylı bilgi edinmek için bu videoyu izle. ---------------------------------------------------------------------------------------------- Topluluğa veya canlı pratik derslerine ihtiyacım YOK yalnızca kursu Udemy'den satın alabilir miyim? " ↓ - Evet mümkün - [UDEMY KURS ] TIKLAYIN
 • EV360 için ödemeler aylık mı yoksa tek seferlik mi? Ve üyelik ne zaman sona erer?"
  TEK SEFERLİK ÖDEMEYLE - Aralık 2024'e kadar tekrarlanan aylık ödemeler YERİNE TEK SEFERLİK ÖDEME ile EnglishVerse360'a üye olacaksınız - 2024 yılı boyunca her hafta Gamel Hoca ile 1 saatlik grup ingilizce konuşma pratik dersleri. - Normalde, üyeler aylık tekrarlayan ücretler öderler, ancak bu teklif 2024 boyunca bunu ortadan kaldırır. -Bonus: Sınırsız derslere anında erişim sağlayan ücretsiz bir kurs. - Haziran 2024'te katılsam, üyeliği 2025'e uzatmaz.
 • Haftalık Buluşmalar: ne zaman, kimler katılabilir, nasıl işliyor, katılımcı sayısı
  - 1 Saat [ZOOM] ​- Çarşamba Günleri Saat 20:00 - 21:00 ​ - Tüm canlı dersler kaydedilir ve öğrenci portalına yüklenir. Dersi kaçırsanız bile daha sonra izleyebilirsiniz.​ - Konu Anlatımı & Pratik Dersi.Gamel Hoca size haftanın konusunu anlatacak ve pratik süreci boyunca rehberlik edecek. ​ - Size kendinizi ifade etmeniz için rahat ve eğlenceli bir ortam sağlıyorum ve her öğrenciye pratik yapmak, konuşmak ve soru sormak için eşit fırsat ve zaman veriliyor​. - Başlangıç ​​ve Orta seviyelere uygun olup, canlı toplantılarda katılımcı sayısı haftalık olarak değişkenlik göstermektedir.​ ​ - Haftalık canlı toplantılarda katılımcı sayısı önemli değildir ve sınırsızdır - Başlangıç ve orta seviyeler için uygun - İleri seviye ingilizce bilenler ve çocuklar için uygun değildir -Odak noktamız kişiselleştirilmiş rehberlik, soruları yanıtlama ve olumlu bir öğrenme ortamı sağlamaktır. - Her hafta, dersler öncekilerden veya sonrakilerden farklıdır. - Dolayısıyla, katıldığınızda, herhangi bir şeyi kaçırdığınız gibi bir durum yoktur, çünkü tüm haftalar farklı dersler ve konular üzerinde farklı dersler sunmaktadır. - Kelime dağarcığını, hikayeleri, konu anlatımı dersleri, ve özgüvenimizi geliştirmeye yönelik farklı konuları tartışabiliriz. -Bu nedenle, hangi hafta katılırsanız katılın, her zaman farklı becerilere odaklanan farklı konular üzerinde yoğunlaşırız.
 • İade var mı? - İade politikamız
  EnglishVerse360 kursun %100 para iade garantisi var İade Politikası Kriterleri: En az iki veya üç ders aktif olarak katılım gösterilmelidir. Kurs bölümünde en az bir veya iki görev tamamlanmalıdır. Aktif katılım ve görevleri tamamladıktan sonra fayda görmemeniz durumunda, bize e-posta info@englishverse360.com göndererek %100 iade talebinde bulunabilirsiniz. Açıklama: Bir dil öğrenmek zaman ve pratik gerektirir; her ders yeni zorluklar sunar. Önceki kaydedilmiş dersler canlı derslerle aynı deneyimi sağlamaz. Bu nedenle, bir veya iki ders sonrasında hemen sonuç beklemek mantıksızdır. İade için Uygun Değil: Sadece önceki kaydedilmiş dersleri izlemek. Bireysel derslerin zor olduğunu düşünmek; dil öğrenme sabır ve kararlılık gerektirir. Bir derste katılımcı sayısının çok olması ve katıldığınız bir dersi anlamakta zorluk çekmeniz, bir sonraki derse katılmamanız için güçlü bir neden değildir. Bu da geri ödeme nedeni değil Bonus Kurs Açıklaması: Bonus kurs ücretsiz olarak sağlanır ve iade politikasını etkilemez. Ödeme, topluluğa erişim için yapılmıştır; kararlılık, sabır veya süreklilik eksikliği iade için uygun değildir. Kursa katılmak, aktif katılım ve öğrenme sürecinde sabır göstermeyi taahhüt etmek anlamına gelir. Önemli Not Tutarlı kalmak, Gamel Hoca'nın yöntemine güvenmek, zamanla, planla, tutarlılıkla ve motivasyonla İngilizce konuşabileceğinize inanmak istiyorsanız lütfen katılın. Eğer şüpheleriniz varsa, canlı derslere katılıp pratik yapmak için zamanınız yoksa ve sonuçları görecek sabrınız yoksa, katılmak yerine YouTube'daki derslerimi ücretsiz olarak takip etmeye devam etmenizi öneririm. .
 • Ders Ortamı ve Katılımcı Sayısı
  Ders Ortamı ve Katılımcı Sayısı Programımızın yapısı gereği katılımcı sayısı önemli değildir. Katılımcı sayısı haftadan haftaya değişmektedir.(sınırsız katılımcı) Toplantılarımız geleneksel olarak az sayıda katılımcının öğrenciler arasında konuşma kulübü değildir. Doğru ve uzun cümleler kurmayı öğrenmek, İngilizce düşünmek ve özgüven kazanmak olan üç ana hedefe odaklanmak. Her ders, bir önceki haftanın dersiyle bağlantılı olmayan tamamen yeni bir konu olan haftanın dersleriyle başlar. (haftanın konuşma konusu ve yönergesi, dil bilgisi dersi, dinleme etkinlikleri, yeni kelime seti) Gamel Hoca birkaç dakika içinde haftanın dersini anlatıyor ve bununla öğrenciler özgüven kazanıp kavramı anlıyorlar ve hepimiz uygulamaya başlamaya hazırız. Her öğrenciye rehberlik edilir ve pratik yapma, yazma, konuşma ve soru sorma konusunda eşit fırsatlar sunulur. Her öğrenci cesaretlendirilerek katılmaya ve konuşmaya davet edilir ancak kamera açma zorunluluğu yoktur.
 • Öğrencilerim bu kurs hakkında ne söylüyor?
  Canlı Dersler
 • Özel ders veriyor musun?
  Maalesef yok
bottom of page